Boratur, yenilikçi ve bilgi verici bir internet sitesi oluşturma hedefi ile web sitesinde müşterilerine ve üyelerine ait çeşitli bilgiler tutmaktadır. Bu bilgileri tutmanın tek amacı, sitemizin kullanım özelliklerini müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilecek duruma getirmek ve verilen servislerin kalitesini arttırmaktır.

Boratur Web Sitesi, sistemi kullandığınız süre içerisinde, verdiğimiz hizmetlerin verimliliğini ölçmek ve daha iyi servis verebilmek amacıyla, ulaşım zamanları, sayfaların yüklenme süreleri ve hangi sayfaları dolaştığınıza dair verileri toplamaktadır.

Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti ve birbirinden güzel fırsatları sunmaktayız.

Bu bilgiler bize hangi sayfaların en çok ziyaret edildiğini, hangi hizmetlere daha fazla ilgi gösterildiğini veya site içerisindeki bilgilerin nasıl kullanıldığı konusunda detaylı bir analiz olanağı sağlamaktadır. Bu analizler, verilen hizmetin kalitesini yükseltmeyi ve sitenin kullanıcı tercihleri doğrultusunda yeni özelliklerle donatılabilmesini sağlamaktadır.

Bu nedenle Boratur kişisel bilgilerinize son derece saygılı olduğunu ve bu bilgilerinizin güvenliğini garanti eder. Başka amaçlarla kullanılmayacağını taahhüt eder. Boratur size ait adres ve e-mail adreslerini başka bir şirkete satmaz, kiralamaz. Bu bilgiler ancak size verilecek hizmetlerle ilgili olarak fonksiyonel taleplerin değerlendirilmesi, e-mail gönderileri, site aktivitelerinin ölçümlendirilmesi vb. anlaşmalı olduğumuz şirketler tarafından yalnızca amaca yönelik olacak şekilde kullanılabilir.

© Copyright 2015, BORATUR