boratur-fav

BORATUR; Her geçen gün ülkemizin önde gelen firmalarını hizmet ağına katarak büyümesine devam etmektedir.

Bu büyüme ile birlikte çalıştırdığı personellerin mesleki ve kişisel yetkinliklerini sürekli geliştirerek, yönetim sistemlerine hakim, teknolojiyi eksiksiz kullanan, müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde  hareket eden, kurgulayan, sektördeki değişiklikleri takip eden, değişime ayak uyduran kadrolar oluşturmaktadır.

Operasyon personellerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkanlarla donatılmış olup hizmetin aksamasına neden olacak uygunsuzluklar  karşısında gerek şirketimizle gerekse müşteri yönetici ve personelleri ile anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak uygunsuzlukları  anında ve yerinde çözmektedir

Ülkemiz, trafik şartlarına uygun bir şekilde, rotalarında teknolojik alt yapıya sürekli yatırım yaparak, siz değerli müşterilerimizi tam zamanında ulaşacağınız noktalara, talimatlara uygun şekilde taşımaktadır. Personelimiz, şartların uyumsuzluğu durumunda sadece operasyon amirinin denetim ve onayı ile rotasını değiştirmek de olup, Mevcut rotasından zorunlu kalmadıkça çıkmamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz aylık düzenli elektronik ortamda paylaşılan rota ve güzergah bilgileri ile anlık araçlarımızın nerede olduklarını takip edebilirsiniz.

BORATUR
‘Hayatı taşıyoruz’

Boratur, İstanbul esnaf ve sanatkarlar odası ve İstanbul umum servis aracı işletmecileri odası üyesidir.
isletmeodasiistesob