S-KUTU2Eğitim kurumlarının yöneticileri ve değerli öğrencilerimizin aileleri ile birlikte koordineli olarak, standartlar ve kurallar çerçevesinde hizmet sunmaktayız. Verdiğimiz tüm hizmetler içerisinde en kutsal ve en değerli olanının, yarınlarımız olan çoçuk ve gençlerimizin olduğunun bilinci ile tüm personelimiz bu alanda eksiksiz bir hizmeti öncelik olarak belirlemiştir. Biz ailenizdeki bir birey gibi en değerlilerinizi emin ellerle taşıyor ve sevdiklerine geri ulaştırıyoruz.

Bu alanda elektronik ortamda, teknolojik alt yapı kullanılarak, Trafik ve hava şartları doğrulrusunda, Ailelerimize değişen koşul ve durumlara göre bilgilendirme yapıyoruz. Valilik ve bağlı amirlikler kararları ile taşıma esasına mani olan tüm koşullar sağlıklı bir şekilde saatler öncesinden ailelerimiz ile paylaşılmaktadır.

BORATUR ailesi olarak, geleceğimiz olan öğrencilerimizi katedecekleri mesafeleri bir sorun olmaktan çıkararak, hayatın eğlenceli bir yanı olarak rahatlık içinde ulaşımlarını sağlamak birincil amacımızdır.

BORATUR
‘Hayatı Taşıyoruz’