personelKamu ve özel kuruluşlar ile Şirketimiz arasında belirlenecek  özel kural ve koşullar çerçevesinde taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Teknolojik alt yapımız ile şartnamelerimize uygun ve eksiksiz hizmet sunmakdayız.

Hizmet sunduğumuz kurumun ihtiyaçları doğrultusunda, araç tiplerini ve özelliklerini, rotasyonu, noktalar, kullanılacak olan teknoloji ve ön görülen gereksinimler belirlenerek, güvenlik esasından zerre şaşmadan hizmet sunmayı tek amaç edinmiş bir firmayız.

Servis ve Personel taşımacılığı hususlarında yer alan tüm kurallar, eksiksiz araçlarımızda bir fiil yer almakda olup, Gelişen ve değişen yönetmelikler takip edilerek, ivedi düzenlemeler yapılmaktadır.

Bizler BORATUR olarak, sunmuş olduğumuz Personel Taşımacılığı hizmetinin bir ayrıcalık değil, bir standart olduğunu düşünüyor ve sektörümüzle, bütün tecrübemizi eğitim ve seminerler ile paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Personelimiz  kendi dallarında uzman çeşitli kuruluşların vermiş olduğu eğitimler ile sürüş teknikleri, psikoloji, stres yönetimi vb. eğitimler ile sürekli gelişime açık tutulmaktadır.

 

BORATUR
‘Hayatı taşıyoruz’